Atrakcje w Kątach Rybackich

(8)

Plaża w Kątach Rybackich Nadmorska plaża w Kątach Rybackich jest szeroka (do 50 metrów), piaszczysta i czysta. Pod koniec 2012 roku wyremontowano uszkodzone po zimowych sztormach zejścia ... więcej »

wejście od ul. Plażowej

Rezerwat Przyrody Kąty Rybackie W nadmorskim lesie, między Stegną i Kątami Rybackim znajduje się ptasia oaza - Rezerwat Przyrody Kąty Rybackie. Rezerwat został utworzony w 1957 roku, w celu ochrony k... więcej »

ul. Gdańska 2, Stegna

Muzeum Zalewu Wiślanego  Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich to jeden z oddziałów Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. W muzeum można zobaczyć tradycyjne łodzie rybackie z okoli... więcej »

ul. Rybacka 64, Kąty Rybackie

Krynica Morska Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, biorąc pod uwagę liczbę ludności, miast w Polsce. Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej - małym skrawku lądu oddzielającego Zalew Wiślany ... więcej »

Sztutowo Sztutowo to duża wioska (siedziba władz gminnych), która mieści się w powiecie nowodworskim, w województwie pomorskim, przy drodze łączącej Trójmiasto z Krynicą Morską, ... więcej »

Jantar Jantar to nadmorska miejscowość urlopowa położona między miejscowościami Mikoszewo i Junoszyno, na Mierzei Wiślanej. W sezonie Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj dużo k... więcej »

Mikoszewo Mikoszewo to znana wieś wczasowa położona na Mierzei Wiślanej, na prawym brzegu Wisły, tuż przy jej ujściu do morza. Dzisiejsze ujście to rezultat przekopu wykonanego pod koniec XIX stuleci... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00