widgets Apartamenty

checked Dowolne udogodnienie

Kąty Rybackie Apartamenty (4)

Apartamenty KĄTY RYBACKIE

Choć w Kątach Rybackich przybywa obiektów oferujących apartamenty, to ich ceny nadal są wyższe nich ceny pokoi gościnnych. Za nocleg w apartamencie w Kątach Rybackich musimy zapłacić minimum 80 zł za osobę na dobę. W większych obiektach - kompleksach, co prawda ceny są wyższe, ale możemy liczyć na dodatkowe usługi - strefa SPA, fitness, oferta wyżywienia.
Znajdziemy różnej wielkości tutaj apartamenty -  Jeśli jedziemy we dwie osoby - wielkość apartamentu ma drugorzędne znaczenie. Jeśli jedziesz na urlop w 4 osoby (nawet jeśli dwójka z nich to dzieci) warto rozważyć apartament dwupokojowy (nawet mniejszy) - tak, żeby można było np. położyć dzieci wcześniej, a w drugim pokoju się spokojnie relaksować. Jeśli cena za wynajęcie nie jest najważniejsza, warto rozważyć apartament, który ma dodatkowo wydzieloną część dzienną - pobyt w takim obiekcie będzie bardziej komfortowy.
Pokoje w Kątach Rybackich są najczęściej tańsze niż apartamenty (jeśli porównamy podobne lokalizacje). I tu kończy się ich przewaga nad apartamentami. Apartamenty są z reguły większe, lepiej wyposażone, posiadają aneks kuchenny, a często podzielone są na część dzienną i sypialnianą - jednym zdaniem zapewniają wyższy komfort wypoczynku. Warto je rozważyć, zwłaszcza gdy wybieramy się na krótki urlop - różnica w cenie nie będzie aż tak dotkliwa.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0