widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

KĄTY RYBACKIE DOMKI nad morzem (11)

Znajdź komfortowe domki w Kątach Rybackich - Idealne noclegi w domkach nad morzem. Rozkoszuj się bliskością plaży, atrakcjami. Wypocznij nad morzem w Kątach Rybackich.

Domki w Kątach Rybackich

Domki letniskowe w Kątach Rybackich to najczęściej obiekty sezonowe, nie są używane zimą, więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. W sezonie letnim nie ma to większego znaczenia, nie powinno być nam zimno. Inaczej jest gdy nad morze wybieramy sie w maju czy wrześniu - tu może być potrzeba dogrzania domku. Jeśli obiekt jest ogrzewany to taka informację znajdziemy w opisie. Czasem, za dodatkowe ogrzewanie, pobierana jest opłata.

Ceny wynajęcia domków są różne - zależą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki w Kątach Rybackich są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieramy się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Średnio ceny za domki w Kątach Rybackich rozpoczynają się w okolicy 70zł od osoby za dobę

Tak! Po pierwsze w domku mamy większą intymność - nie ma z reguły sąsiadów za ścianą, więc nie trzeba aż tak bardzo strofować dzieci by zachowywały się cicho. Po drugie w tego typu obiektach jest więcej przestrzeni wspólnej i indywidualnej. Z reguły mamy do dyspozycji taras czy indywidualny grill do naszej dyspozycji. W części wspólnej bardzo często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0