Opis

Luxdomki Kąty Rybackie

Na terenie 3000m2 oferujemy dwa domki całoroczne z bogatym wyposażeniem. Domki zapewniają wysoki komfort również poza sezonem (nawet w zimie). Każdy z domków może pomieścić maksymalnie 7 osób. Ósma osoba może skorzystać z dostawki na antresoli w postaci wygodnego materaca o wymiarach 200x90x15. Tym niemniej 8 osób to już ciasno. Na parterze znajduje się oddzielna sypialnia 2-osobowa oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą 2-osobową. Na antresoli są do dyspozycji trzy pojedyncze łóżka oraz wspominana dostawka - pojedynczy rozkładany materac 200c90x15cm.

Domki są wyposażone w podwójną klimatyzację (antresola i parter), ogrzewanie elektryczne, wentylator sufitowy, a we wszystkich oknach zostały zamontowane moskitiery. Do dyspozycji gości jest pralka, zmywarka oraz duża lodówka (ponad 2m) z zamrażarką.

Każdy domek jest wyposażony w sprzęt AGD oraz pełną zastawę kuchenną.

Tarasy dzięki osłonięciu foliami pozwalają na korzystanie z nich podczas złej pogody. Dodatkowo można ogrzać się włączając elektryczną lampę grzewczą. Folie można łatwo otworzyć. Podłoga tarasów jest wyłożona dywanikami, po których chętnie chodzi się na boso.

W każdy domku do dyspozycji jest parawan na plażę (plus młotek gumowy), koc, i namiot na plażę. Krzesełka i leżaki plażowe też można zabrać na plażę.

Goście mogą korzystać z klimatycznej dużej wiaty. Na miejscu kuchnia letnia z kuchenką gazową, piekarnikiem elektrycznym, zmywarką i dwoma lodówkami z zamrażarkami. Wiata jest w pełni wyposażona w zastawę.

Kominko-grill sprawdza się doskonale. Wiata jest osłonięta dodatkowo z dwóch stron przezroczystym foliami. Pod sufitem lampy grzewcze i wentylatory. Obok wiaty znajduje się miejsce na ognisko wraz z paleniskiem, ławami i osprzętem. Drewno do w zapasie.

Dodatkowe atrakcje:

  • Duży basen rozporowy 5,5x3,5m
  • rakietki i lotki do badmingtona + siatka
  • rakietki i lotki do speemintona
  • piłki do siatkówki i piłki nożnej
  • Rzutki / darts
  • Kule do gry w bule
  • Huśtawki, hamaki, leżaki, parasole, i meble ogrodowe

Odległość od morza 2km – ale to nie problem – dojazd melexami

8 minut pieszo od restauracji Janosikówna, 10 od restauracji Rybacka, 7 minut od restauracji „U Basi). Podobne odległości od innych punktów gastronomicznych. 8 minut pieszo od sklepu LIVIO.

Dostępność

termin dostępny początek rezerwacji koniec rezerwacji

Cennik

Doba w dni pracujące:   420zł (sezon)

Doba w weekendy:        500zł (sezon)

 

Doba w dni pracujące:    350zł (poza sezonem)

Doba w weekendy:         420zł (poza sezonem)

Wyślij zapytanie

Luxdomki Kąty Rybackie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Bohdan Stępkowski, Leśna, 82-110, Sztutowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.luxdomki...
37 wyświetleń od 01.02.2024
Luxdomki Kąty Rybackie

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu katyrybackie.pl

+48 792 469 757
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00